Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Cont ~ Membru Special

Logheaza-te ca sa raspunzi!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

#1Admin 

la data de Sam Sept 05, 2015 9:58 am

Administrator
Administrator

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Membru special in cadrul forumului

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Ce înseamnă Membru Special ?
Membru special este un grad special pe forum, care oferă accesul la o secțiune „secretă” din cadrul forumului.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Ce beneficii am dacă sunt membru al acestui rang ?
- Grad permanent de Membru Special
- Acces la secțiunea secretă a forumului
- Îți poți schimba numele oricând dorești (doar făcând cerere)
- Eliminarea unui avertisment odată pe lună
- Lunar un „bonus bancar” care constă în 500 - 1.000 de Gori
- Prioritate în rezolvarea cererilor/problemelor de orice natură
- Posibilitatea de a răspunde cu pro/contra la cererile de aderare în staff, cererile de parteneriat.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Ce beneficii am dacă am acest grad 1 lună (30 de zile) ?
- Rang-ul de Membru Special pe forum
- Acces la secțiunea secretă unde găsiți tutoriale, coduri, scripturi, resurse premium
- Cât timp aveți acest grad puteți să vă schimbați numele oricând
- Puteți primi odată „bonusul bancar” în valoare de 250 - 500 Gori
- Prioritate în rezolvarea problemelor/cererilor

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Model postare cerere grad
Nume:
Vârstă:
Adresă Y!M:
Crezi că meriți acest grad?:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Condiții pentru acceptarea cererii
- Minim 70 de mesaje pe forum
- 2 săptămâni (14 zile) vechime pe forum
- Nici un avertisment acumulat
- Minim o donație de 2 euro (PERMANENT) / 1 euro (30 zile) [Metoda de plată este prin SMS - Orange]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Atenție ! Încălcarea regulamentului duce la excluderea din staff, scoaterea gradului cât și a acceselor dobândite atât la început cât și pe parcurs.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Logheaza-te ca sa raspunzi!

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum